Fotelik samochodowy Osann - Marty Klimax 15-36kg

Dostępność: Na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Osann
Kod produktu: 102-149-300

Opis

Nasza seria fotelików Klimax zachwyca prawdziwą innowacją:


Specjalna technologia opatentowana przez firmę Osann zapewnia przyjemne chłodzenie w gorące letnie dni i komfortowe uczucie ciepła zimą.
Nasza seria Klimax jest pierwszą w swoim rodzaju i tym samym otwiera zupełnie nowy rozdział w zakresie komfortu podróżowania dzieci.

 

 

Przyjemnie latem

Zintegrowany czujnik mierzy temperaturę wewnątrz fotelika samochodowego. Jeśli jest powyżej 30°C, system jest aktywowany i wyprowadza ciepłe powietrze – tworzy to cyrkulację powietrza chłodzącego.

Ciepło zimą


Gdy tylko zintegrowany czujnik wykryje temperaturę poniżej 5°C, fotelik jest automatycznie podgrzewany – aż do osiągnięcia wewnątrz fotelika temperatury 20°C.

 

 

Obsługiwany przez zasilacz w samochodzie.  Gdy tylko czerwony przycisk zostanie wciśnięty i dziecko usiądzie, fotelik zareaguje.

 

  Wentylacja lub ogrzewanie regulowane jest automatycznie podczas jazdy - w zależności od zmierzonej temperatury.   System jest aktywowany przez zintegrowany czujnik, który reaguje na nacisk. Jeśli w foteliku nie ma już dziecka, system wyłącza się automatycznie po 30 minutach.  

 

Waga

Wymiary Kategoria
7,6 kg

Szerokość: 50 cm
Wysokość: 65 cm
Długość:  50 cm

od 15 do 36 kg

Siedzisko

Montaż Instalacja
Szerokość: 30 cm 
Głębokość: 37 cm
3-punktowy pas
lub Isofix
Przodem do
kierunku jazdy

 

 

Opcje instalacji

 

 

 

Grupa ECE 2/3 (15-36 kg)

  Isofix lub 3-punktowy pas bezpieczeństwa
 

 

 Szczegóły produktu

 

ROZWIĄZANIE HYBRYDOWE:

System Isofix umożliwia szybki i łatwy montaż w pojeździe. Dzięki rozwiązaniu hybrydowemu, Flux Klimax można alternatywnie mocować również za pomocą 3-punktowego pasa BEZPIECZEŃSTWA. Łącze Isofix można wsunąć lub wysunąć w zależności od rodzaju mocowania.

REGULOWANY ZAGŁÓWEK

Wysokość zagłówka można regulować w 7 różnych pozycjach. Flux Isofix może być idealnie dopasowany do wielkości ciała, ponieważ rośnie wraz z dzieckiem.

OCHRONA PRZED UDERZENIAMI BOCZNYMI

Aby zapewnić optymalną ochronę przed uderzeniami bocznymi, stabilne boki są wysunięte daleko do przodu, a Twoje dziecko jest dobrze chronione. Jednocześnie Twoje dziecko ma dobry widok przez okno.

 

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Marty Klimax został opracowany z myślą o bezpieczeństwie i aspektach ortopedycznych, dzięki czemu zapewnia optymalną pozycję siedzącą dla najmłodszych, nawet podczas dłuższych podróży. Dodatkowo wygodne podłokietniki wspierają prawidłową postawę dziecka i jednocześnie zapewniają maksymalny komfort.

 

NOWOCZESNOŚĆ

Obsługiwany jest przez zasilacz w samochodzie. Gdy tylko czerwony przycisk zostanie wciśnięty i dziecko usiądzie, fotelik zareaguje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl